S audiomoly o lepším životě

S audiomoly o lepším životě

S audiomoly o lepším životě

Rubrika

Z naší redakce

Zachtělo se vám nahlédnout za oponu Audiolibrixu? Račte! Vstupte dál a objevujte. Zjistíte třeba i to, jak vznikl náš maskot Audino, co doporučujeme k poslechu, nebo jak třeba probíhá příprava vystavovatele na velkém knižním veletrhu…
Z naší redakce

Co posloucháme #31

Další měsíc už je za námi a nastal čas se podělit o to, co posloucháme. Rozhodli jsme se ale pro změnu – na 30. 9. totiž připadl mezinárodní den podcastů. Proto jsme si o tom popovídali a místo čtení si teď můžete poslechnout, co nám zrovna hraje do uší.

Pokračuj >
Téma

Co posloucháme #30

Je nám třicet! No dobře, tak jen tomuto příspěvku. Ale nám bude brzy 6, pssst 🙂 Měsíc se s měsícem sešel, dostavilo se babí léto, ulice zaplavili nespokojené děti školní docházkou povinné a rodiče s nimi obíhají papírnictví všeho druhu. A taky přišel čas na občasnou inspiraci a nahlédnutí pod pokličku v podobě toho, co zrovna posloucháme. Tak tedy bez dlouhého zdržování, tady to je.

Pokračuj >
Z naší redakce

Co posloucháme #29

Poslední letní měsíc dorazil, hurá! Tady je výčet toho, co nám zrovna hraje (nebo nedávno hrálo) do uší. Co posloucháte vy? Místo najdete v komentářích.

Pokračuj >
Z naší redakce

Co posloucháme #28

Léto už to roztočilo a my dál posloucháme, kudy chodíme. Na našem webu teď najdete spoustu žhavých tipů na poslech. Včetně našich vlastních výběrů. Teď se ale podíváme na to, co nám reálně hraje do uší v tuhle chvíli (nebo minimálně nedávno hrálo, možná právě pracujeme nebo spíme, kdo ví).

Pokračuj >
Z naší redakce

Co posloucháme #27

Pokud chcete nahlédnout za oponu a podívat se na to, co posloucháme my, tady je vaše další šance. Nebo jestli hledáte inspiraci, třeba tu i nějakou najdete. Posloucháme totiž rádi a často – je to hodně překvapující, vím. Bez dalších okolků je tady ale to, co posloucháme teď.

Pokračuj >
Z naší redakce

Střípky ze života vystavovatele

Ze svého nedávného rozhovoru s jednou recenzentkou jsem nabyla dojmu, že ve vztahu vystavovatel – návštěvník půjde o podobný paradox. A tak vznikl nápad nechat vás nahlédnout za oponu toho, co se na veletrhu vlastně děje, když na něm vystavujete.

Pokračuj >
Svět knihy Z naší redakce

Zavítejte na Svět knihy

Máj je lásky čas, ale nejvíc fandí lásce ke knihám. No dobře, možná jen v našem světě. Každoročně totiž na květen připadá největší knihomolská oslava roku – veletrh Svět knihy. A jako každý rok musíme i my být tam, kde to žije. Takže ode dneška do neděle nás najdete na stánku L307 v levém křídle Veletržního paláce.

Pokračuj >
Z naší redakce

Co posloucháme #26

Dorazil nám květen, naše přípravy na Svět knihy jsou v plném proudu, ale teď se ještě podělíme o to, jaké audioknihy zrovna posloucháme. Nebo jsme nedávno poslouchali 🙂 Tady to je.

Pokračuj >
Z naší redakce

Jak posloucháme

Nedávno nám prišiel dotaz od jedného z vás v reakcii na naše články z rubriky Co posloucháme. Zaujímal sa o to, ako a kde vlastne počúvame, čo používame za aplikácie a tak podobne. Pretože nám to prišlo ako super nápad, hneď sme sana to vrhli.

Zaujíma vás, ako počúvame? Tak my vám opäť odkryjeme niečo zo zákulisia Audiolibrixu a budeme radi, ak nám aj vy napíšete ako a kde počúvate audioknihy 🙂

Pokračuj >