Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.
Mozek funguje jako sval. A pokud jej nebudeme trénovat, bude ochabovat. A k jeho ochabování přispívá i nadměrné používání digitálních technologií. Tento jev se nazývá digitální demencí a může se projevit u kohokoli. Co je společným jmenovatelem? Hodiny a hodiny trávené u počítače, televize či mobilních telefonů a dalších elektronických zařízení. Dá se tomu ale nějak předejít?
Každý za sebou zanecháváme elektronickou stopu. Stopu, díky které vaše osobní údaje mohou putovat po celém světě, stopu, díky které se dá vystopovat váš pohyb po webu i světě. Do jaké míry žijeme ve společnosti dohledu? Jak moc jsme nevědomky sledováni a jak jsou naše data využívána? Je to vůbec etické? A můžeme dokonce říct, že žijeme v elektronickém panoptikonu?
Doporučit člověku dobrou knihu, pračku nebo audioknihu není jednoduché. Takový na první pohled zdánlivě jednoduchý úkol je ve skutečnosti komplikovaný a nadmíru komplexní. V tomto článku vám zkusím za pomoci různých příkladů (ne technických detailů, nebojte) vysvětlit, jak doporučování funguje. Jdeme na to.
Když k nám v roce 2011 zavítala Apple Siri, nikdo nepředpokládal, jak změní náš svět. Technologický pokrok pokračoval, trendy přicházely a odcházely, hlasový asistent se …
Tento web používá soubory cookies. Více informací zde. Copyright © 2012-2023 Audiolibrix