Anglické tituly už u nás

Minulý týždeň sme Ti priniesli kompletnú sadu jazykových kurzov do ucha. Kurzy sú super, ale aké by to bolo učenie jazyka bez počúvania aj reálnych príbehov a dialógov? Tak to Ti poviem úplne presne. Nekompletné!

Áno, jazyk je nielen o učení sa slovíčok a fráz, ale tiež počúvaní reálnych rozhovorov a príbehov. Jasné, jasné, reálnych ako reálnych.Všetko v rámci možností, no nie?

Pride and PrejudiceA tak Ti prinášame prvú zásielku z nášho balíčka originálnych anglicky nahovorených kníh, kým iným, ako angličanmi. A vôbec nie hociakými!

Interpreti týchto kníh sú známi televízni či divadelní herci s rokmi skúseností a vystúpení za sebou. A tak ich interpretácia naozaj dáva audioknihám ten ďaľší rozmer, o ktorom som písal dávnejšie.

Ak si netrúfaš hneď na neskrátenú verziu Jany Eyrovej, či skrátenú verziu Anny Kareniny, kľudne začni poviedkami z pera bestsellerového Haruki Murakamiho, alebo Robinsonom Crusoem upraveným pre mladších poslucháčov v jazyku, ktorý nie je až tak prešperkovaný a komplikovaný. No a pre deti prinášame všetkým dobre známeho dreveného Pinocchia.

A to je len stále začiatok. Máš sa na čo tešiť aj nabudúce!:o)

 

Sdílej článek

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >