Anglické tituly už u nás

Minulý týždeň sme Ti priniesli kompletnú sadu jazykových kurzov do ucha. Kurzy sú super, ale aké by to bolo učenie jazyka bez počúvania aj reálnych príbehov a dialógov? Tak to Ti poviem úplne presne. Nekompletné!

Áno, jazyk je nielen o učení sa slovíčok a fráz, ale tiež počúvaní reálnych rozhovorov a príbehov. Jasné, jasné, reálnych ako reálnych.Všetko v rámci možností, no nie?

Pride and PrejudiceA tak Ti prinášame prvú zásielku z nášho balíčka originálnych anglicky nahovorených kníh, kým iným, ako angličanmi. A vôbec nie hociakými!

Interpreti týchto kníh sú známi televízni či divadelní herci s rokmi skúseností a vystúpení za sebou. A tak ich interpretácia naozaj dáva audioknihám ten ďaľší rozmer, o ktorom som písal dávnejšie.

Ak si netrúfaš hneď na neskrátenú verziu Jany Eyrovej, či skrátenú verziu Anny Kareniny, kľudne začni poviedkami z pera bestsellerového Haruki Murakamiho, alebo Robinsonom Crusoem upraveným pre mladších poslucháčov v jazyku, ktorý nie je až tak prešperkovaný a komplikovaný. No a pre deti prinášame všetkým dobre známeho dreveného Pinocchia.

A to je len stále začiatok. Máš sa na čo tešiť aj nabudúce!:o)

 

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >