Anglické tituly už u nás

Minulý týždeň sme Ti priniesli kompletnú sadu jazykových kurzov do ucha. Kurzy sú super, ale aké by to bolo učenie jazyka bez počúvania aj reálnych príbehov a dialógov? Tak to Ti poviem úplne presne. Nekompletné!

Áno, jazyk je nielen o učení sa slovíčok a fráz, ale tiež počúvaní reálnych rozhovorov a príbehov. Jasné, jasné, reálnych ako reálnych.Všetko v rámci možností, no nie?

Pride and PrejudiceA tak Ti prinášame prvú zásielku z nášho balíčka originálnych anglicky nahovorených kníh, kým iným, ako angličanmi. A vôbec nie hociakými!

Interpreti týchto kníh sú známi televízni či divadelní herci s rokmi skúseností a vystúpení za sebou. A tak ich interpretácia naozaj dáva audioknihám ten ďaľší rozmer, o ktorom som písal dávnejšie.

Ak si netrúfaš hneď na neskrátenú verziu Jany Eyrovej, či skrátenú verziu Anny Kareniny, kľudne začni poviedkami z pera bestsellerového Haruki Murakamiho, alebo Robinsonom Crusoem upraveným pre mladších poslucháčov v jazyku, ktorý nie je až tak prešperkovaný a komplikovaný. No a pre deti prinášame všetkým dobre známeho dreveného Pinocchia.

A to je len stále začiatok. Máš sa na čo tešiť aj nabudúce!:o)

 

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >