Vyskúšajte si možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka

Niekoľko z Vás si pýtalo možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka, v ktorom sú nahovorené. A keďže sa nám to zdalo ako dobrý nápad, tak Vám jednak ďakujeme, druhak sme túto funkcionalitu pre Vás pridali.

Filtrovanie funguje na väčšine zoznamoch audiokníh a to aj v mobilnej verzii nášho webu. Štandardne keď prídete na zoznam audiokníh (napríklad keď si necháte zobraziť audioknihy nejakej kategórie alebo kolekcie, ale aj audioknihy autora apod.), tak vidíte audioknihy nahovorené v ľubovoľnom jazyku. V našej ponuke máme zatiaľ audioknihy po slovensky, po česky a po anglicky, časom pribudnú aj audioknihy po nemecky.

Zoznam titulov potom môže vyzerať nasledovne, kde štandardne je vybratá možnosť Všetky jazyky:

Filtrovnaie jazykov audiokníh

Kliknutím na niektorý z jazykov sa zoznam zmení a zobrazia sa iba audioknihy daného jazyka. Teda, ak Vás napríklad zaujímajú iba knihy v slovenčine, kliknete na odkaz Po slovensky a uvidíte iba tie:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky

Ak chcete filter vypnúť, stačí kliknúť na Všetky jazyky, alebo opätovne kliknete na jeden z vybratých jazykov (v tomto prípade slovenčinu) a ten sa deaktivuje.

Ak chcete zobraziť audioknihy z viacerých jazykov, po výbere prvého môžete kliknúť na ďalší, napríklad češtinu. Následne uvidíte audioknihy všetkých vybratých jazykov:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky a česky

Páči sa Vám táto funkcionalita? Chýba Vám ešte niečo? Neváhajte nám napísať na office@audiolibrix.com, Váš názor nás zaujíma.

Sdílej článek

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >