Vyskúšajte si možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka

Niekoľko z Vás si pýtalo možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka, v ktorom sú nahovorené. A keďže sa nám to zdalo ako dobrý nápad, tak Vám jednak ďakujeme, druhak sme túto funkcionalitu pre Vás pridali.

Filtrovanie funguje na väčšine zoznamoch audiokníh a to aj v mobilnej verzii nášho webu. Štandardne keď prídete na zoznam audiokníh (napríklad keď si necháte zobraziť audioknihy nejakej kategórie alebo kolekcie, ale aj audioknihy autora apod.), tak vidíte audioknihy nahovorené v ľubovoľnom jazyku. V našej ponuke máme zatiaľ audioknihy po slovensky, po česky a po anglicky, časom pribudnú aj audioknihy po nemecky.

Zoznam titulov potom môže vyzerať nasledovne, kde štandardne je vybratá možnosť Všetky jazyky:

Filtrovnaie jazykov audiokníh

Kliknutím na niektorý z jazykov sa zoznam zmení a zobrazia sa iba audioknihy daného jazyka. Teda, ak Vás napríklad zaujímajú iba knihy v slovenčine, kliknete na odkaz Po slovensky a uvidíte iba tie:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky

Ak chcete filter vypnúť, stačí kliknúť na Všetky jazyky, alebo opätovne kliknete na jeden z vybratých jazykov (v tomto prípade slovenčinu) a ten sa deaktivuje.

Ak chcete zobraziť audioknihy z viacerých jazykov, po výbere prvého môžete kliknúť na ďalší, napríklad češtinu. Následne uvidíte audioknihy všetkých vybratých jazykov:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky a česky

Páči sa Vám táto funkcionalita? Chýba Vám ešte niečo? Neváhajte nám napísať na office@audiolibrix.com, Váš názor nás zaujíma.

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >