Vyskúšajte si možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka

Niekoľko z Vás si pýtalo možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka, v ktorom sú nahovorené. A keďže sa nám to zdalo ako dobrý nápad, tak Vám jednak ďakujeme, druhak sme túto funkcionalitu pre Vás pridali.

Filtrovanie funguje na väčšine zoznamoch audiokníh a to aj v mobilnej verzii nášho webu. Štandardne keď prídete na zoznam audiokníh (napríklad keď si necháte zobraziť audioknihy nejakej kategórie alebo kolekcie, ale aj audioknihy autora apod.), tak vidíte audioknihy nahovorené v ľubovoľnom jazyku. V našej ponuke máme zatiaľ audioknihy po slovensky, po česky a po anglicky, časom pribudnú aj audioknihy po nemecky.

Zoznam titulov potom môže vyzerať nasledovne, kde štandardne je vybratá možnosť Všetky jazyky:

Filtrovnaie jazykov audiokníh

Kliknutím na niektorý z jazykov sa zoznam zmení a zobrazia sa iba audioknihy daného jazyka. Teda, ak Vás napríklad zaujímajú iba knihy v slovenčine, kliknete na odkaz Po slovensky a uvidíte iba tie:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky

Ak chcete filter vypnúť, stačí kliknúť na Všetky jazyky, alebo opätovne kliknete na jeden z vybratých jazykov (v tomto prípade slovenčinu) a ten sa deaktivuje.

Ak chcete zobraziť audioknihy z viacerých jazykov, po výbere prvého môžete kliknúť na ďalší, napríklad češtinu. Následne uvidíte audioknihy všetkých vybratých jazykov:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky a česky

Páči sa Vám táto funkcionalita? Chýba Vám ešte niečo? Neváhajte nám napísať na office@audiolibrix.com, Váš názor nás zaujíma.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >