Vyskúšajte si možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka

Niekoľko z Vás si pýtalo možnosť filtrovania audiokníh podľa jazyka, v ktorom sú nahovorené. A keďže sa nám to zdalo ako dobrý nápad, tak Vám jednak ďakujeme, druhak sme túto funkcionalitu pre Vás pridali.

Filtrovanie funguje na väčšine zoznamoch audiokníh a to aj v mobilnej verzii nášho webu. Štandardne keď prídete na zoznam audiokníh (napríklad keď si necháte zobraziť audioknihy nejakej kategórie alebo kolekcie, ale aj audioknihy autora apod.), tak vidíte audioknihy nahovorené v ľubovoľnom jazyku. V našej ponuke máme zatiaľ audioknihy po slovensky, po česky a po anglicky, časom pribudnú aj audioknihy po nemecky.

Zoznam titulov potom môže vyzerať nasledovne, kde štandardne je vybratá možnosť Všetky jazyky:

Filtrovnaie jazykov audiokníh

Kliknutím na niektorý z jazykov sa zoznam zmení a zobrazia sa iba audioknihy daného jazyka. Teda, ak Vás napríklad zaujímajú iba knihy v slovenčine, kliknete na odkaz Po slovensky a uvidíte iba tie:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky

Ak chcete filter vypnúť, stačí kliknúť na Všetky jazyky, alebo opätovne kliknete na jeden z vybratých jazykov (v tomto prípade slovenčinu) a ten sa deaktivuje.

Ak chcete zobraziť audioknihy z viacerých jazykov, po výbere prvého môžete kliknúť na ďalší, napríklad češtinu. Následne uvidíte audioknihy všetkých vybratých jazykov:

Filtrovanie jazykov audiokníh - po slovensky a česky

Páči sa Vám táto funkcionalita? Chýba Vám ešte niečo? Neváhajte nám napísať na office@audiolibrix.com, Váš názor nás zaujíma.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Umělá inteligence Technologie

Umělá inteligence: Už jste se s ní setkali?

Umělá inteligence, ChatGPT, AI. Pojmy, které na nás skáčou ze všech stran, moc jim nerozumíme, ale podle všeho je to něco skvělého a zároveň děsivého. Umělá inteligence ale je mezi námi už dlouho. Dokonce je běžnou součástí našich životů, i když to třeba nevnímáte. Právě na takové případy se zaměřím v tomto článku a ukážu vám, že nové technologie, jako umělá inteligence, jsou pro lidstvo i velkým přínosem. Abychom se do toho ale mohli pustit, je potřeba si trochu posvítit na nudná fakta.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Co mě o stresu naučila armáda

Stres. Tohoto strašáka potkáte dneska kdekoliv. Bývá spouštěčem mnoha nemocí, příčinou toho, proč večer nemůžete usnout a tak nějak může za všechno špatné. Že to není pravda ? A kdo teda může za globální oteplování? Stres! Proč jste nevyhráli v loterii? Jo, správně, byli jste ve stresu a teď jste ještě víc! Ale teď vážně…

Pokračuj >
Peter Podlesny Predavanie ohna Životní styl

Peter Podlesný: Výzvou moderního muže je najít svou osobní vizi a následovat ji

Kniha Petra Podlesného Předávání ohně se stala audioknihou roku 2021 a tento triumf se zopakoval i v roce 2022. S autorem knihy, zakladatelem platformy Mužom.sk, mentorem a motivačním koučem jsme hovořili mimo jiné i o toxické maskulinitě nebo o tom, jak odpočívat a jak se chránit před vyhořením.

Pokračuj >