Zarábajte s nami… a učte sa nové veci

Bol som na kurze prvej pomoci. Uvedomil som si totiž, že prvú pomoc neovládam a rozhodol som sa s tým niečo spraviť, lebo veď jeden nikdy nevie. Na prvý pohľad to s audioknihami veľmi nesúvisí, ale opak je pravdou.

Vzdelávanie je super, teda aspoň mňa veľmi teší ten pocit, keď niečomu začnem rozumieť. Keď zistím, ako veci fungujú, ako niečo spraviť alebo nerobiť. Osobne sa rád vzdelávam, či už profesne, alebo aj mimo mojej profesie. Tak to bolo aj s kurzom prvej pomoci. Dva a pol dňa = dobre investovaný čas.

Ako teda súvisí vzdelávanie s audioknihami? Jednoducho, dnes sa môžete vzdelávať rôznymi spôsobmi. Možete ísť na kurz, na školenie, vrátiť sa do školy či kúpiť si knihu. Alebo audioknihu. V ponuke máme nielen tituly, ktoré Vás zabavia, ale aj audioknihy, ktoré vás niečo naučia. Využite tak svoj čas naplno a naučte sa niečo, uvidíte, že sa budete cítiť lepšie.

Môj ďalší cieľ je spraviť niečo s mojou nemčinou. A čo váš?

Michal

Pozri si celý newsletter v prehliadači

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >