Zarábajte s nami… a učte sa nové veci

Bol som na kurze prvej pomoci. Uvedomil som si totiž, že prvú pomoc neovládam a rozhodol som sa s tým niečo spraviť, lebo veď jeden nikdy nevie. Na prvý pohľad to s audioknihami veľmi nesúvisí, ale opak je pravdou.

Vzdelávanie je super, teda aspoň mňa veľmi teší ten pocit, keď niečomu začnem rozumieť. Keď zistím, ako veci fungujú, ako niečo spraviť alebo nerobiť. Osobne sa rád vzdelávam, či už profesne, alebo aj mimo mojej profesie. Tak to bolo aj s kurzom prvej pomoci. Dva a pol dňa = dobre investovaný čas.

Ako teda súvisí vzdelávanie s audioknihami? Jednoducho, dnes sa môžete vzdelávať rôznymi spôsobmi. Možete ísť na kurz, na školenie, vrátiť sa do školy či kúpiť si knihu. Alebo audioknihu. V ponuke máme nielen tituly, ktoré Vás zabavia, ale aj audioknihy, ktoré vás niečo naučia. Využite tak svoj čas naplno a naučte sa niečo, uvidíte, že sa budete cítiť lepšie.

Môj ďalší cieľ je spraviť niečo s mojou nemčinou. A čo váš?

Michal

Pozri si celý newsletter v prehliadači

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Umělá inteligence Technologie

Umělá inteligence: Už jste se s ní setkali?

Umělá inteligence, ChatGPT, AI. Pojmy, které na nás skáčou ze všech stran, moc jim nerozumíme, ale podle všeho je to něco skvělého a zároveň děsivého. Umělá inteligence ale je mezi námi už dlouho. Dokonce je běžnou součástí našich životů, i když to třeba nevnímáte. Právě na takové případy se zaměřím v tomto článku a ukážu vám, že nové technologie, jako umělá inteligence, jsou pro lidstvo i velkým přínosem. Abychom se do toho ale mohli pustit, je potřeba si trochu posvítit na nudná fakta.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Co mě o stresu naučila armáda

Stres. Tohoto strašáka potkáte dneska kdekoliv. Bývá spouštěčem mnoha nemocí, příčinou toho, proč večer nemůžete usnout a tak nějak může za všechno špatné. Že to není pravda ? A kdo teda může za globální oteplování? Stres! Proč jste nevyhráli v loterii? Jo, správně, byli jste ve stresu a teď jste ještě víc! Ale teď vážně…

Pokračuj >
Peter Podlesny Predavanie ohna Životní styl

Peter Podlesný: Výzvou moderního muže je najít svou osobní vizi a následovat ji

Kniha Petra Podlesného Předávání ohně se stala audioknihou roku 2021 a tento triumf se zopakoval i v roce 2022. S autorem knihy, zakladatelem platformy Mužom.sk, mentorem a motivačním koučem jsme hovořili mimo jiné i o toxické maskulinitě nebo o tom, jak odpočívat a jak se chránit před vyhořením.

Pokračuj >