Zarábajte s nami… a učte sa nové veci

Bol som na kurze prvej pomoci. Uvedomil som si totiž, že prvú pomoc neovládam a rozhodol som sa s tým niečo spraviť, lebo veď jeden nikdy nevie. Na prvý pohľad to s audioknihami veľmi nesúvisí, ale opak je pravdou.

Vzdelávanie je super, teda aspoň mňa veľmi teší ten pocit, keď niečomu začnem rozumieť. Keď zistím, ako veci fungujú, ako niečo spraviť alebo nerobiť. Osobne sa rád vzdelávam, či už profesne, alebo aj mimo mojej profesie. Tak to bolo aj s kurzom prvej pomoci. Dva a pol dňa = dobre investovaný čas.

Ako teda súvisí vzdelávanie s audioknihami? Jednoducho, dnes sa môžete vzdelávať rôznymi spôsobmi. Možete ísť na kurz, na školenie, vrátiť sa do školy či kúpiť si knihu. Alebo audioknihu. V ponuke máme nielen tituly, ktoré Vás zabavia, ale aj audioknihy, ktoré vás niečo naučia. Využite tak svoj čas naplno a naučte sa niečo, uvidíte, že sa budete cítiť lepšie.

Môj ďalší cieľ je spraviť niečo s mojou nemčinou. A čo váš?

Michal

Pozri si celý newsletter v prehliadači

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >