Nová možnosť platby – PayPal

PayPalVeľmi si ceníme Vašu spätnú väzbu, ktorú nám poskytujete, či už cez našu Facebook stránku alebo priamo e-mailom na office@audiolibrix.com. Jeden z často sa opakujúcich dotazov bol a stále je, či plánujeme pridať aj iné možnosti platby. A tak sme pridali PayPal.

Doposiaľ sa u nás dalo platiť len platobnou kartou – cez Skrill (Moneybookers). Ako sme sa presvedčili, tento platobný kanál je populárny a preto v našej ponuke ostáva aj naďalej. Veľa z Vás však má už založený PayPal účet a bolo by tak pre Vás jednoduchšie, aby ste mohli na platby použiť práve PayPal – kanál ktorému dôverujete a na ktorý ste zvyknutí. Preto sme PayPal pridali do našej ponuky platobných možností a keďže PayPal podobne ako Skrill umožňuje aj pravidelné platby, použiť ho tak môžete nie len na nákup kníh, ale samozrejme aj na úhradu predplatného (mimochodom, viete, že ponúkame predplatné?).

PayPal-om to samozrejme nekončí, pracujeme na ďalších platobných možnostiach a tak sa čoskoro možnosti platby znovu rozšíria – sledujte náš Facebook stránku alebo náš blog a čoskoro sa dozviete viac.

Ako vždy, pokiaľ máte nejaké dotazy, či už ohľadom platobných možností, alebo akékoľvek iné, dajte nám vedieť.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >