Nová možnosť platby – PayPal

PayPalVeľmi si ceníme Vašu spätnú väzbu, ktorú nám poskytujete, či už cez našu Facebook stránku alebo priamo e-mailom na office@audiolibrix.com. Jeden z často sa opakujúcich dotazov bol a stále je, či plánujeme pridať aj iné možnosti platby. A tak sme pridali PayPal.

Doposiaľ sa u nás dalo platiť len platobnou kartou – cez Skrill (Moneybookers). Ako sme sa presvedčili, tento platobný kanál je populárny a preto v našej ponuke ostáva aj naďalej. Veľa z Vás však má už založený PayPal účet a bolo by tak pre Vás jednoduchšie, aby ste mohli na platby použiť práve PayPal – kanál ktorému dôverujete a na ktorý ste zvyknutí. Preto sme PayPal pridali do našej ponuky platobných možností a keďže PayPal podobne ako Skrill umožňuje aj pravidelné platby, použiť ho tak môžete nie len na nákup kníh, ale samozrejme aj na úhradu predplatného (mimochodom, viete, že ponúkame predplatné?).

PayPal-om to samozrejme nekončí, pracujeme na ďalších platobných možnostiach a tak sa čoskoro možnosti platby znovu rozšíria – sledujte náš Facebook stránku alebo náš blog a čoskoro sa dozviete viac.

Ako vždy, pokiaľ máte nejaké dotazy, či už ohľadom platobných možností, alebo akékoľvek iné, dajte nám vedieť.

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >