Nová možnosť platby – PayPal

PayPalVeľmi si ceníme Vašu spätnú väzbu, ktorú nám poskytujete, či už cez našu Facebook stránku alebo priamo e-mailom na office@audiolibrix.com. Jeden z často sa opakujúcich dotazov bol a stále je, či plánujeme pridať aj iné možnosti platby. A tak sme pridali PayPal.

Doposiaľ sa u nás dalo platiť len platobnou kartou – cez Skrill (Moneybookers). Ako sme sa presvedčili, tento platobný kanál je populárny a preto v našej ponuke ostáva aj naďalej. Veľa z Vás však má už založený PayPal účet a bolo by tak pre Vás jednoduchšie, aby ste mohli na platby použiť práve PayPal – kanál ktorému dôverujete a na ktorý ste zvyknutí. Preto sme PayPal pridali do našej ponuky platobných možností a keďže PayPal podobne ako Skrill umožňuje aj pravidelné platby, použiť ho tak môžete nie len na nákup kníh, ale samozrejme aj na úhradu predplatného (mimochodom, viete, že ponúkame predplatné?).

PayPal-om to samozrejme nekončí, pracujeme na ďalších platobných možnostiach a tak sa čoskoro možnosti platby znovu rozšíria – sledujte náš Facebook stránku alebo náš blog a čoskoro sa dozviete viac.

Ako vždy, pokiaľ máte nejaké dotazy, či už ohľadom platobných možností, alebo akékoľvek iné, dajte nám vedieť.

Sdílej článek

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >