Prehľadnejší web

Prednedávnom nás niektorí z Vás upozornili, že hľadať na našom webe niekedy nie je úplne tak najjednoduchšie. Nie že by nefungovalo vyhľadávanie, či prezeranie obsahu podľa žánrov, ale zotriediť knihy podľa popularity, dátumu pridania, ceny či dĺžky jednoducho chýbalo.

A keďže od začiatku fungovania audiolibrixu boli Vaše postrehy a priania jedným z najpodstatnejším faktorov a motivátorov pre uvedenie zmien, triedenie dnes uzrelo svetlo sveta. Vyskúšajte si! Apropo, je niečo iné čo by Vám pomohlo v orientácii, alebo celkovo pri“práci“ na našej stránke? Dajte nám vedieť na office@audiolibrix.com a my sa nad tým isto zamyslíme.


Ďakujeme.

[audiolibrix]

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Umělá inteligence Technologie

Umělá inteligence: Už jste se s ní setkali?

Umělá inteligence, ChatGPT, AI. Pojmy, které na nás skáčou ze všech stran, moc jim nerozumíme, ale podle všeho je to něco skvělého a zároveň děsivého. Umělá inteligence ale je mezi námi už dlouho. Dokonce je běžnou součástí našich životů, i když to třeba nevnímáte. Právě na takové případy se zaměřím v tomto článku a ukážu vám, že nové technologie, jako umělá inteligence, jsou pro lidstvo i velkým přínosem. Abychom se do toho ale mohli pustit, je potřeba si trochu posvítit na nudná fakta.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Co mě o stresu naučila armáda

Stres. Tohoto strašáka potkáte dneska kdekoliv. Bývá spouštěčem mnoha nemocí, příčinou toho, proč večer nemůžete usnout a tak nějak může za všechno špatné. Že to není pravda ? A kdo teda může za globální oteplování? Stres! Proč jste nevyhráli v loterii? Jo, správně, byli jste ve stresu a teď jste ještě víc! Ale teď vážně…

Pokračuj >
Peter Podlesny Predavanie ohna Životní styl

Peter Podlesný: Výzvou moderního muže je najít svou osobní vizi a následovat ji

Kniha Petra Podlesného Předávání ohně se stala audioknihou roku 2021 a tento triumf se zopakoval i v roce 2022. S autorem knihy, zakladatelem platformy Mužom.sk, mentorem a motivačním koučem jsme hovořili mimo jiné i o toxické maskulinitě nebo o tom, jak odpočívat a jak se chránit před vyhořením.

Pokračuj >