Prehľadnejší web

Prednedávnom nás niektorí z Vás upozornili, že hľadať na našom webe niekedy nie je úplne tak najjednoduchšie. Nie že by nefungovalo vyhľadávanie, či prezeranie obsahu podľa žánrov, ale zotriediť knihy podľa popularity, dátumu pridania, ceny či dĺžky jednoducho chýbalo.

A keďže od začiatku fungovania audiolibrixu boli Vaše postrehy a priania jedným z najpodstatnejším faktorov a motivátorov pre uvedenie zmien, triedenie dnes uzrelo svetlo sveta. Vyskúšajte si! Apropo, je niečo iné čo by Vám pomohlo v orientácii, alebo celkovo pri”práci” na našej stránke? Dajte nám vedieť na office@audiolibrix.com a my sa nad tým isto zamyslíme.


Ďakujeme.

[audiolibrix]

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >