Prehľadnejší web

Prednedávnom nás niektorí z Vás upozornili, že hľadať na našom webe niekedy nie je úplne tak najjednoduchšie. Nie že by nefungovalo vyhľadávanie, či prezeranie obsahu podľa žánrov, ale zotriediť knihy podľa popularity, dátumu pridania, ceny či dĺžky jednoducho chýbalo.

A keďže od začiatku fungovania audiolibrixu boli Vaše postrehy a priania jedným z najpodstatnejším faktorov a motivátorov pre uvedenie zmien, triedenie dnes uzrelo svetlo sveta. Vyskúšajte si! Apropo, je niečo iné čo by Vám pomohlo v orientácii, alebo celkovo pri”práci” na našej stránke? Dajte nám vedieť na office@audiolibrix.com a my sa nad tým isto zamyslíme.


Ďakujeme.

[audiolibrix]

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >