Súťažte s Emilom

Počul si, že Milan Lasica načítal svoju knihu Listy Emilovi a je dostupná v digitálnej podobe do konca roka exkluzívne iba u nás, na audiolibrix.sk? Chcel by si ju počuť aj Ty? Zapoj sa do súťaže a vyhraj ju!

Podmienky súťaže:

Počas nasledujúcich týždňov bude na túto audioknihu Milana Lasicu prebiehať reklamná kampaň na rádiách Europa 2, Expres, E2, Lumen a daľších. Stačí, ak nám na sutaz@audiolibrix.com napíšeš kedy a na ktorej stanici si reklamu počul a my 17.12. odmeníme jedného z Vás touto audioknihou. Vianočný darček ako vyšitý, no nie? A ak ju už máš, môžeš výherný kupón darovať niekomu inému koho poteší. To už nechávame len a len na Teba.

Zapojením sa do súťaže súhlasíš so Základnými pravidlami súťaže.

Držíme palce!

[audiolibrix]

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >
co-jsem-se-o-sobe-naucila-z-testu-osobnosti-1 Osobní rozvoj

Co jsem se o sobě naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by měl sloužit k sebepoznání, motivaci k osobnímu růstu a lepšímu pochopení našich vztahů. Jak s výsledky testu pracovat a v čem vám může být nápomocný, si přečtete v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Jak čtení působí na emoce a v čem je to pro vás dobré

Už dlouho víme, že čtení má celou řadu benefitů. Dneska se chci podívat na to, jak zvládnou vymyšlené příběhy vyprovokovat naprosto reálnou emoční reakci − a v čem je to pro nás a vlastně pro celý svět dobré.

Pokračuj >