Súťažte s Emilom

Počul si, že Milan Lasica načítal svoju knihu Listy Emilovi a je dostupná v digitálnej podobe do konca roka exkluzívne iba u nás, na audiolibrix.sk? Chcel by si ju počuť aj Ty? Zapoj sa do súťaže a vyhraj ju!

Podmienky súťaže:

Počas nasledujúcich týždňov bude na túto audioknihu Milana Lasicu prebiehať reklamná kampaň na rádiách Europa 2, Expres, E2, Lumen a daľších. Stačí, ak nám na sutaz@audiolibrix.com napíšeš kedy a na ktorej stanici si reklamu počul a my 17.12. odmeníme jedného z Vás touto audioknihou. Vianočný darček ako vyšitý, no nie? A ak ju už máš, môžeš výherný kupón darovať niekomu inému koho poteší. To už nechávame len a len na Teba.

Zapojením sa do súťaže súhlasíš so Základnými pravidlami súťaže.

Držíme palce!

[audiolibrix]

Sdílej článek

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >