Súťažte s Emilom

Počul si, že Milan Lasica načítal svoju knihu Listy Emilovi a je dostupná v digitálnej podobe do konca roka exkluzívne iba u nás, na audiolibrix.sk? Chcel by si ju počuť aj Ty? Zapoj sa do súťaže a vyhraj ju!

Podmienky súťaže:

Počas nasledujúcich týždňov bude na túto audioknihu Milana Lasicu prebiehať reklamná kampaň na rádiách Europa 2, Expres, E2, Lumen a daľších. Stačí, ak nám na sutaz@audiolibrix.com napíšeš kedy a na ktorej stanici si reklamu počul a my 17.12. odmeníme jedného z Vás touto audioknihou. Vianočný darček ako vyšitý, no nie? A ak ju už máš, môžeš výherný kupón darovať niekomu inému koho poteší. To už nechávame len a len na Teba.

Zapojením sa do súťaže súhlasíš so Základnými pravidlami súťaže.

Držíme palce!

[audiolibrix]

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Business

Čtyřdenní pracovní týden v praxi – úspěch, nebo selhání?

V létě loňského roku jsme na zkoušku spustili čtyřdenní pracovní týden. A teď je čas podívat se na výsledky. Co jsme se při tomto experimentu naučili, kde jsme narazili… a fungujeme v tomto režimu dále?

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >