Vyhraj to, čo si naozaj želáš!

Do konca týždňa máš šancu vyhrať u nás to, čo si naozaj želáš! Nie čo Ti ponúkajú iný, ale čo naozaj chceš Ty.

Stačí ak si pridáš minimálne 3 audioknihy ktoré by si rád vlastnil do Tvojho zoznamu želaní a my v nedeľu 5. mája náhodne vyberieme jedného z Vás spolu s jedným titulom, ktorý si výherca do zoznamu predtým zaradil. Vyberaj teda už dnes!

 

Pridaj do zoznamu želaní

Áááá…

…výherca taktiež získa podpísanú knihu Listy Emilovi, pánom Lasicom!

Eh, dobré nie?

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Business

Čtyřdenní pracovní týden v praxi – úspěch, nebo selhání?

V létě loňského roku jsme na zkoušku spustili čtyřdenní pracovní týden. A teď je čas podívat se na výsledky. Co jsme se při tomto experimentu naučili, kde jsme narazili… a fungujeme v tomto režimu dále?

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >