Začni zarábať s nami
Dnes je pre nás veľký deň, lebo oficiálne spúšťame affiliate program – program, ktorý Ti umožní zarábať s nami. Program, ktorý Ti umožní zarobiť na objednávkach, ktoré nám pomôžeš zrealizovať. Stačí ak sa u nás zaregistruješ ako affiliate partner, na svoj web pridáš odkazy smerujúce k nám a z objednávok, ktoré zrealizujú návštevníci prichádzajúci z tvojich webových stránok, Ti vyplatíme províziu.

Tešíme sa o to viac, že sme prvý obchod s audioknihami v Čechách a na Slovensku, ktorý affiliate ponúka. Ale ak nás sleduješ dlhšie, tak vieš, že sa nesnažíme byť obyčajný obchod a že unikátne novinky prinášame často a vždy ako prvý. Či už sa spomenieme predplatené balíčky, darčekové poukazy alebo teraz affiliate.

A ako vždy, snažíme sa, aby naše novinky boli dostatočne zaujímavé a nie iba na oko výhodné. Preto sme hneď od začiatku dali províziu vo výške 10% za všetky objednávky, ktoré zákazník uskutoční v období do 90 dní od návštevy cez tvoj affiliate banner alebo textový odkaz.

Tak čo? Môže byť? Zaregistruj sa ako náš affiliate partner na našej affiliate stránke a začni zarábať!

Nevieš čo je affiliate? V tom prípade si prečítaj články, kde sa snažíme affiliate vysvetliť všeobecne a aj z pohľadu administrácie. A ak máš nejaký dotaz, neváhaj nám dať vedieť, skúsime Ti ho zodpovedať.

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >