Začni zarábať s nami
Dnes je pre nás veľký deň, lebo oficiálne spúšťame affiliate program – program, ktorý Ti umožní zarábať s nami. Program, ktorý Ti umožní zarobiť na objednávkach, ktoré nám pomôžeš zrealizovať. Stačí ak sa u nás zaregistruješ ako affiliate partner, na svoj web pridáš odkazy smerujúce k nám a z objednávok, ktoré zrealizujú návštevníci prichádzajúci z tvojich webových stránok, Ti vyplatíme províziu.

Tešíme sa o to viac, že sme prvý obchod s audioknihami v Čechách a na Slovensku, ktorý affiliate ponúka. Ale ak nás sleduješ dlhšie, tak vieš, že sa nesnažíme byť obyčajný obchod a že unikátne novinky prinášame často a vždy ako prvý. Či už sa spomenieme predplatené balíčky, darčekové poukazy alebo teraz affiliate.

A ako vždy, snažíme sa, aby naše novinky boli dostatočne zaujímavé a nie iba na oko výhodné. Preto sme hneď od začiatku dali províziu vo výške 10% za všetky objednávky, ktoré zákazník uskutoční v období do 90 dní od návštevy cez tvoj affiliate banner alebo textový odkaz.

Tak čo? Môže byť? Zaregistruj sa ako náš affiliate partner na našej affiliate stránke a začni zarábať!

Nevieš čo je affiliate? V tom prípade si prečítaj články, kde sa snažíme affiliate vysvetliť všeobecne a aj z pohľadu administrácie. A ak máš nejaký dotaz, neváhaj nám dať vedieť, skúsime Ti ho zodpovedať.

Sdílej článek

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >