Začni zarábať s nami
Dnes je pre nás veľký deň, lebo oficiálne spúšťame affiliate program – program, ktorý Ti umožní zarábať s nami. Program, ktorý Ti umožní zarobiť na objednávkach, ktoré nám pomôžeš zrealizovať. Stačí ak sa u nás zaregistruješ ako affiliate partner, na svoj web pridáš odkazy smerujúce k nám a z objednávok, ktoré zrealizujú návštevníci prichádzajúci z tvojich webových stránok, Ti vyplatíme províziu.

Tešíme sa o to viac, že sme prvý obchod s audioknihami v Čechách a na Slovensku, ktorý affiliate ponúka. Ale ak nás sleduješ dlhšie, tak vieš, že sa nesnažíme byť obyčajný obchod a že unikátne novinky prinášame často a vždy ako prvý. Či už sa spomenieme predplatené balíčky, darčekové poukazy alebo teraz affiliate.

A ako vždy, snažíme sa, aby naše novinky boli dostatočne zaujímavé a nie iba na oko výhodné. Preto sme hneď od začiatku dali províziu vo výške 10% za všetky objednávky, ktoré zákazník uskutoční v období do 90 dní od návštevy cez tvoj affiliate banner alebo textový odkaz.

Tak čo? Môže byť? Zaregistruj sa ako náš affiliate partner na našej affiliate stránke a začni zarábať!

Nevieš čo je affiliate? V tom prípade si prečítaj články, kde sa snažíme affiliate vysvetliť všeobecne a aj z pohľadu administrácie. A ak máš nejaký dotaz, neváhaj nám dať vedieť, skúsime Ti ho zodpovedať.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >