Zľava 1€ (25 Kč) na každú objednávku

Platná IBA do začiatku MS!

Blížia sa hokejové MS a my sa na ne tešíme. Hééééj! Je ale jasné, že nie každého pozeranie hokeja baví.

Takže ak práve Ty hokej pozerať nechceš, zabezpeč sa už vopred s nejakými fajnovými audioknihami, ktoré Ťa počas zápasov zabavia. Alebo zabavia toho, komu Ty budeš blokovať televízor, lebo budeš fandiť s nami! 😀

Ak pri objednávke použiješ zľavový kód HOKEJ2013, z ceny každej objednávky Ti odpočítamé celé 1 EUR, respektíve 25 Kč! Kód platí iba do 2. mája 2013 (vrátane), tak tú zľavu nepremeškaj!

Zľava 1€ (25 Kč) na každú objednávku, platná do začiatku MS

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Business

Čtyřdenní pracovní týden v praxi – úspěch, nebo selhání?

V létě loňského roku jsme na zkoušku spustili čtyřdenní pracovní týden. A teď je čas podívat se na výsledky. Co jsme se při tomto experimentu naučili, kde jsme narazili… a fungujeme v tomto režimu dále?

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >