Zľava 1€ (25 Kč) na každú objednávku

Platná IBA do začiatku MS!

Blížia sa hokejové MS a my sa na ne tešíme. Hééééj! Je ale jasné, že nie každého pozeranie hokeja baví.

Takže ak práve Ty hokej pozerať nechceš, zabezpeč sa už vopred s nejakými fajnovými audioknihami, ktoré Ťa počas zápasov zabavia. Alebo zabavia toho, komu Ty budeš blokovať televízor, lebo budeš fandiť s nami! 😀

Ak pri objednávke použiješ zľavový kód HOKEJ2013, z ceny každej objednávky Ti odpočítamé celé 1 EUR, respektíve 25 Kč! Kód platí iba do 2. mája 2013 (vrátane), tak tú zľavu nepremeškaj!

Zľava 1€ (25 Kč) na každú objednávku, platná do začiatku MS

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >
co-jsem-se-o-sobe-naucila-z-testu-osobnosti-1 Osobní rozvoj

Co jsem se o sobě naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by měl sloužit k sebepoznání, motivaci k osobnímu růstu a lepšímu pochopení našich vztahů. Jak s výsledky testu pracovat a v čem vám může být nápomocný, si přečtete v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Jak čtení působí na emoce a v čem je to pro vás dobré

Už dlouho víme, že čtení má celou řadu benefitů. Dneska se chci podívat na to, jak zvládnou vymyšlené příběhy vyprovokovat naprosto reálnou emoční reakci − a v čem je to pro nás a vlastně pro celý svět dobré.

Pokračuj >