Projekt DABUJEME

Už dávnejšie sme zistili, že českí poslucháči nepočúvajú slovenské audioknihy (nikdy žiaden z nich nekúpil ani jednu slovenskú) a slovenskí zasa tie české (opäť, nikdy žiaden nekúpil ani jednu českú). A tak sme sa rozhodli, že musíme situácii pomôcť.

Založili sme preto Projekt DABUJEME. Máme obrovský záujem dopriať každému Čechovi nefalšovanú radosť z geniálneho humoru Milana Lasica a každému Slovákovi neutíchajúci smiech pri poviedkach Zdeňka Svěráka.

No bez Vašej pomoci to nepôjde! Prosím, podporte nás! Vypočujte si hotové ukážky a dajte nám vedieť, či sme sa vybrali tou správnou cestou a či to naozaj robíme dobre!

Ak cítite ako my, že toto je tá najlepšia cesta, nebojte sa, vyjadrite svoj názor. Likeujte nás na Facebooku, retweetujte a followujte nás na Twittery nech cítime, že v tom nie sme sami!

Za celý realizačný tím tohto náročného projektu sa s Vami lúči Michal a Ivan.

Ďakujeme!

V Bratislave, 1. apríla 2014

Sdílej článek

1 komentář

  1. EVA
    2. dubna 2022 @ 09:34

    🙂

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Umělá inteligence Technologie

Umělá inteligence: Už jste se s ní setkali?

Umělá inteligence, ChatGPT, AI. Pojmy, které na nás skáčou ze všech stran, moc jim nerozumíme, ale podle všeho je to něco skvělého a zároveň děsivého. Umělá inteligence ale je mezi námi už dlouho. Dokonce je běžnou součástí našich životů, i když to třeba nevnímáte. Právě na takové případy se zaměřím v tomto článku a ukážu vám, že nové technologie, jako umělá inteligence, jsou pro lidstvo i velkým přínosem. Abychom se do toho ale mohli pustit, je potřeba si trochu posvítit na nudná fakta.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Co mě o stresu naučila armáda

Stres. Tohoto strašáka potkáte dneska kdekoliv. Bývá spouštěčem mnoha nemocí, příčinou toho, proč večer nemůžete usnout a tak nějak může za všechno špatné. Že to není pravda ? A kdo teda může za globální oteplování? Stres! Proč jste nevyhráli v loterii? Jo, správně, byli jste ve stresu a teď jste ještě víc! Ale teď vážně…

Pokračuj >
Peter Podlesny Predavanie ohna Životní styl

Peter Podlesný: Výzvou moderního muže je najít svou osobní vizi a následovat ji

Kniha Petra Podlesného Předávání ohně se stala audioknihou roku 2021 a tento triumf se zopakoval i v roce 2022. S autorem knihy, zakladatelem platformy Mužom.sk, mentorem a motivačním koučem jsme hovořili mimo jiné i o toxické maskulinitě nebo o tom, jak odpočívat a jak se chránit před vyhořením.

Pokračuj >