Projekt DABUJEME

Už dávnejšie sme zistili, že českí poslucháči nepočúvajú slovenské audioknihy (nikdy žiaden z nich nekúpil ani jednu slovenskú) a slovenskí zasa tie české (opäť, nikdy žiaden nekúpil ani jednu českú). A tak sme sa rozhodli, že musíme situácii pomôcť.

Založili sme preto Projekt DABUJEME. Máme obrovský záujem dopriať každému Čechovi nefalšovanú radosť z geniálneho humoru Milana Lasica a každému Slovákovi neutíchajúci smiech pri poviedkach Zdeňka Svěráka.

No bez Vašej pomoci to nepôjde! Prosím, podporte nás! Vypočujte si hotové ukážky a dajte nám vedieť, či sme sa vybrali tou správnou cestou a či to naozaj robíme dobre!

Ak cítite ako my, že toto je tá najlepšia cesta, nebojte sa, vyjadrite svoj názor. Likeujte nás na Facebooku, retweetujte a followujte nás na Twittery nech cítime, že v tom nie sme sami!

Za celý realizačný tím tohto náročného projektu sa s Vami lúči Michal a Ivan.

Ďakujeme!

V Bratislave, 1. apríla 2014

Sdílej článek

1 komentář

  1. EVA
    2. dubna 2022 @ 09:34

    🙂

    Reply

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >