Projekt DABUJEME

Už dávnejšie sme zistili, že českí poslucháči nepočúvajú slovenské audioknihy (nikdy žiaden z nich nekúpil ani jednu slovenskú) a slovenskí zasa tie české (opäť, nikdy žiaden nekúpil ani jednu českú). A tak sme sa rozhodli, že musíme situácii pomôcť.

Založili sme preto Projekt DABUJEME. Máme obrovský záujem dopriať každému Čechovi nefalšovanú radosť z geniálneho humoru Milana Lasica a každému Slovákovi neutíchajúci smiech pri poviedkach Zdeňka Svěráka.

No bez Vašej pomoci to nepôjde! Prosím, podporte nás! Vypočujte si hotové ukážky a dajte nám vedieť, či sme sa vybrali tou správnou cestou a či to naozaj robíme dobre!

Ak cítite ako my, že toto je tá najlepšia cesta, nebojte sa, vyjadrite svoj názor. Likeujte nás na Facebooku, retweetujte a followujte nás na Twittery nech cítime, že v tom nie sme sami!

Za celý realizačný tím tohto náročného projektu sa s Vami lúči Michal a Ivan.

Ďakujeme!

V Bratislave, 1. apríla 2014

Sdílej článek

1 Comment

  1. EVA
    2. dubna 2022 @ 09:34

    🙂

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >