Ako Audino zachránil princeznú alebo najväčší ľúbostný príbeh všetkých čias

Keďže je Deň sv. Valentína a VŠETCI určite oslavujú sviatok zamilovaných, prerozprávame vám jednu veľkú lovestory. Audino sa totiž rozhodol podeliť sa so svojim životným príbehom, ako prišiel k princeznej a poskytol návod, ako si ju môžu zaobstarať aj ostatní záujemcovia.

Sdílej článek

1 komentář

  1. Hanka
    14. března 2017 @ 07:53

    Děkuji za příběh, jako ze života, určitě podle skutečné události. Ještě jednou děkuji za povzbudivou a úsměvnou chvilku. Mám teď dobrou náladu na celý den.

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Business

Čtyřdenní pracovní týden v praxi – úspěch, nebo selhání?

V létě loňského roku jsme na zkoušku spustili čtyřdenní pracovní týden. A teď je čas podívat se na výsledky. Co jsme se při tomto experimentu naučili, kde jsme narazili… a fungujeme v tomto režimu dále?

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >