Ako Audino zachránil princeznú alebo najväčší ľúbostný príbeh všetkých čias

Keďže je Deň sv. Valentína a VŠETCI určite oslavujú sviatok zamilovaných, prerozprávame vám jednu veľkú lovestory. Audino sa totiž rozhodol podeliť sa so svojim životným príbehom, ako prišiel k princeznej a poskytol návod, ako si ju môžu zaobstarať aj ostatní záujemcovia.

Sdílej článek

1 Comment

  1. Hanka
    14. března 2017 @ 07:53

    Děkuji za příběh, jako ze života, určitě podle skutečné události. Ještě jednou děkuji za povzbudivou a úsměvnou chvilku. Mám teď dobrou náladu na celý den.

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >
co-jsem-se-o-sobe-naucila-z-testu-osobnosti-1 Osobní rozvoj

Co jsem se o sobě naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by měl sloužit k sebepoznání, motivaci k osobnímu růstu a lepšímu pochopení našich vztahů. Jak s výsledky testu pracovat a v čem vám může být nápomocný, si přečtete v tomto článku.

Pokračuj >