Čo by ste mali urobiť na Deň sv. Patrika?

Deň svätého Patrika je sviatok, ktorý sa každoročne oslavuje 17.marca na počesť patróna Írska – sv. Patrika. A jednoznačne všetkých prekvapí, že je to dnes! Okrem mňa určite nikto nesleduje kalendár. Ja viem, že nie sme v Írsku a nie je to u nás štátny sviatok (aj keď by som zahlasovala, aby bol :D), ale oslavovať ho môžeme tiež.

Ak potrebujete návod ako si užiť tento špeciálny deň, kedy sa všetko mení na zelenú, tak čítajte ďalej a dočítate sa aj o zelených audioknihách, ktoré sú dnes určite v kurze.

Špeciálne pre túto príležitosť sme zhromaždili zelené audioknihy na jedno miesto a ak ste sa dostali až sem, tak pozrite na našu “zelenú kolekciu” a možno tam nájdete niečo, na čo je správny čas práve dnes. Prajem všetkým pekný Deň svätého Patrika!

 

Sdílej článek

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >