Čo by ste mali urobiť na Deň sv. Patrika?

Deň svätého Patrika je sviatok, ktorý sa každoročne oslavuje 17.marca na počesť patróna Írska – sv. Patrika. A jednoznačne všetkých prekvapí, že je to dnes! Okrem mňa určite nikto nesleduje kalendár. Ja viem, že nie sme v Írsku a nie je to u nás štátny sviatok (aj keď by som zahlasovala, aby bol :D), ale oslavovať ho môžeme tiež.

Ak potrebujete návod ako si užiť tento špeciálny deň, kedy sa všetko mení na zelenú, tak čítajte ďalej a dočítate sa aj o zelených audioknihách, ktoré sú dnes určite v kurze.

Špeciálne pre túto príležitosť sme zhromaždili zelené audioknihy na jedno miesto a ak ste sa dostali až sem, tak pozrite na našu “zelenú kolekciu” a možno tam nájdete niečo, na čo je správny čas práve dnes. Prajem všetkým pekný Deň svätého Patrika!

 

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >