Čo by ste mali urobiť na Deň sv. Patrika?

Deň svätého Patrika je sviatok, ktorý sa každoročne oslavuje 17.marca na počesť patróna Írska – sv. Patrika. A jednoznačne všetkých prekvapí, že je to dnes! Okrem mňa určite nikto nesleduje kalendár. Ja viem, že nie sme v Írsku a nie je to u nás štátny sviatok (aj keď by som zahlasovala, aby bol :D), ale oslavovať ho môžeme tiež.

Ak potrebujete návod ako si užiť tento špeciálny deň, kedy sa všetko mení na zelenú, tak čítajte ďalej a dočítate sa aj o zelených audioknihách, ktoré sú dnes určite v kurze.

Špeciálne pre túto príležitosť sme zhromaždili zelené audioknihy na jedno miesto a ak ste sa dostali až sem, tak pozrite na našu „zelenú kolekciu“ a možno tam nájdete niečo, na čo je správny čas práve dnes. Prajem všetkým pekný Deň svätého Patrika!

 

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Umělá inteligence Technologie

Umělá inteligence: Už jste se s ní setkali?

Umělá inteligence, ChatGPT, AI. Pojmy, které na nás skáčou ze všech stran, moc jim nerozumíme, ale podle všeho je to něco skvělého a zároveň děsivého. Umělá inteligence ale je mezi námi už dlouho. Dokonce je běžnou součástí našich životů, i když to třeba nevnímáte. Právě na takové případy se zaměřím v tomto článku a ukážu vám, že nové technologie, jako umělá inteligence, jsou pro lidstvo i velkým přínosem. Abychom se do toho ale mohli pustit, je potřeba si trochu posvítit na nudná fakta.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Co mě o stresu naučila armáda

Stres. Tohoto strašáka potkáte dneska kdekoliv. Bývá spouštěčem mnoha nemocí, příčinou toho, proč večer nemůžete usnout a tak nějak může za všechno špatné. Že to není pravda ? A kdo teda může za globální oteplování? Stres! Proč jste nevyhráli v loterii? Jo, správně, byli jste ve stresu a teď jste ještě víc! Ale teď vážně…

Pokračuj >
Peter Podlesny Predavanie ohna Životní styl

Peter Podlesný: Výzvou moderního muže je najít svou osobní vizi a následovat ji

Kniha Petra Podlesného Předávání ohně se stala audioknihou roku 2021 a tento triumf se zopakoval i v roce 2022. S autorem knihy, zakladatelem platformy Mužom.sk, mentorem a motivačním koučem jsme hovořili mimo jiné i o toxické maskulinitě nebo o tom, jak odpočívat a jak se chránit před vyhořením.

Pokračuj >