Čo by ste mali urobiť na Deň sv. Patrika?

Deň svätého Patrika je sviatok, ktorý sa každoročne oslavuje 17.marca na počesť patróna Írska – sv. Patrika. A jednoznačne všetkých prekvapí, že je to dnes! Okrem mňa určite nikto nesleduje kalendár. Ja viem, že nie sme v Írsku a nie je to u nás štátny sviatok (aj keď by som zahlasovala, aby bol :D), ale oslavovať ho môžeme tiež.

Ak potrebujete návod ako si užiť tento špeciálny deň, kedy sa všetko mení na zelenú, tak čítajte ďalej a dočítate sa aj o zelených audioknihách, ktoré sú dnes určite v kurze.

Špeciálne pre túto príležitosť sme zhromaždili zelené audioknihy na jedno miesto a ak ste sa dostali až sem, tak pozrite na našu “zelenú kolekciu” a možno tam nájdete niečo, na čo je správny čas práve dnes. Prajem všetkým pekný Deň svätého Patrika!

 

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >