Rýchlosúťaž na 01.02.2013 – Vyhodnotené

Vyhodnotené: Výhercom audioknihy sa stáva Lenka Pavlikovská. Srdečne gratulujeme!

Ako sa volal muž, ktorý po vyše štyroch rokoch stroskotaneckého života na opustenom ostrove Más a Tierra bol 2.2.1709 zachránený a stal sa inšpiráciou pre knihu Daniela Defoea – Robinson Crusoe?

Z prijatých odpovedí na sutaz@audiolibrix.com zajtra vyberieme jedného výhercu tejto skvelej audioknihy v podaní Miloslava Mejzlíka.

Pravidlá súťaže ako vždy nájdeš tu.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >
Audioknihy

Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem

Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.

Pokračuj >
Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >