Zložte zbrane, prichádzajú v miery…

Rozhodli sme postupne Vám predstaviť ľudí, ktorí sa skrývajú na druhej strane audioknižného frontu. Niektorí v kanceláriách, iný zasa vo vesmíre.

Začíname našimi najčerstvejšími a už veľmi obľúbenými, fantasy, cyberpunkom a sci-fi presiaknutými kamarátmi z Prahy.

Vydavateľstvo Walker & Volf. Zložte zbrane, prichádzajú v miery…

 

Prečo ste sa rozhodli vydávať audioknihy? Čo Ťa k tomu priviedlo?

Rozhodli jsme se během jediného roku stát miliardáři. Což se daří!

Kdo se pohybuje na audiotrhu, ví, že i poctivý 3 kusy za měsíc představují první stupínky k tolika penězům, v nichž si třeba tak krásně plaval strýček Skrblík (v té době ještě bez sluchátek).

A jinak bychom ještě mohli uvést třeba nadšení do nového literárního audiomédia, lásku ke sci-fi a fantasy či vnitřní puzení prezentovat naše české a slovenské autory jako rovnocenné partnery všem těm světovým hvězdám. Protože my jsme taky hvězdy!

Počúvaš Ty sám audioknihy? Spomenieš si na svoju prvú?

První regulérní audioknihy byly z hlediska mého mudrcovského věku ještě na vinylech, a když vynechám divadla (dokonalí Cimrmani), což nejsou audioknihy, ale záznamy představení, tak určitě mě chytil před 10 nebo kolika lety “Pan Hyman Kaplan má třídu rád.

Vieš nám zopár slovami povedať o novinkách, na čo sa ľudia môžu tešiť a prečo ste vybrali tieto tituly ako tie pravé na audioknihy?

Lidi se můžou těšit hlavně na nás, protože s Radkem Volfem jsme krásní chlapi, máme jiskru v očích a švih v pažích, a hlavně máme ve vydavatelství krásnou Klárku Smolíkovou, naši píáristku.

Tak na to se můžete těšit fakt všichni. A jestli myslíš tituly, které chystáme, tak teď nás čeká do 18 let nepřístupný Asfalt (od Štěpána Kopřivy) s geniálním Ludvíkem Králem, potom vynikající herečka a narátorka Vilma Cibulková a její zpracování drsných upírských příběhů s Tinou v hlaví roli (od Petry Neomillnerové) a pak samý další bomby – sborníky povídek a novel, Neffova Tma a ke konci roku pak excelentní investigativní novinář a spisovatel Josef Klíma a jím samým načtená vlastní kniha Advokát a jeho pán.
Mimochodem, je to jízda.

Chcel by si odkázať niečo našim čitateľom a počúvateľom? :o)

Chtěl bych jim odkázat veškeré mé duševní bohatství, ale to by toho zřejmě moc nedostali. Už to slyším, bože, to by bylo reklamací…

Tak jim teda chceme za naše vydavatelství, ale i za všechny ostatní audio vydavatelství říct:

“Lidi, bděte, čtěte, POSLOUCHEJTE!
Protože audioknihy jsou skvělý.
A my, koneckonců, taky…”

Váš
Jiří W. Procházka

Sdílej článek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on pocket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Technologie

Jak neplatit PayPalu za služby, které jsou zdarma

Pokud už jste to zjistili na vlastní kůži a chcete se tomu vyhnout v budoucnosti, tento článek je pro vás. Pokud jste s PayPalem ještě nezačali a zvažujete, jestli je to dobrá volba, možná vám pomůžu s rozhodováním. Nic totiž není černobílé. Ani všude na internetu tak viditelné logo PayPalu.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

6 tipů, jak z rozhovoru znovu udělat rozhovor

Proč bychom se měli bavit o rozhovoru? Každý si přece umí povídat. Naučili jsme se opakovat hlásky, skládat slabiky, první slova a věty, prošli jsme jednotlivými školními stupni, dospěli jsme, pracujeme… Jazyk a řeč jsou rozhodně jedním ze základních znaků, projevů, člověka jako myslící bytosti. Jenže „umět mluvit” a „povídat si” není to samé.

Pokračuj >
Životní styl

Zpomalte: 5 praktických tipů, jak na slow living

dyž se věci dějí rychle a plynule. Auta frčí, aplikace v telefonu nezdržují, pracovní schůzky mají spád, objednávka v restauraci dorazí dříve, než si svlékneme kabát a usadíme se ke stolu. Celý den se ženeme, abychom rychle stihli to a ono a abychom se ráno mohli opět vzbudit a pokračovat v nasazeném tempu.

Pokračuj >