Agatha Christie se s náma loučí

Minulý týždeň vydavateľstvo Rádioservis oznámilo, že im končí k 31.8.2015 licencia na digitálnu distribúciu titulov královnej detektívok Agathy Christie.

Je nám to veľmi ľúto. Ide o klasiku, ktorú si vždy užili nielen starší detektívkari, ale aj tie mladšie ročníky. Hercules Poirot a slečna Marplová mali na získanie fanúšikov všetky predpoklady.

A nielen oni. O nahovorenie týchto skvelých dramatizácií sa postarali ľudia ako Marek Eben, Jan Přeučil, Michal Pavlata, Hana Kofránková, Viola Zinková či Taťjana Medvecká. Kvalita priťahuje vždy kvalitu. A nebolo to inak ani v tomto prípade.

Rádioservis sa rozhodol nežiadať o predĺženie licencie a tak dnes, 31.8.2015 je posledná šanca tieto tituly kúpiť. A aby bol posledný deň naozaj výnimočný, rozhodli sme sa ich všetky ponúknuť s 25% zľavou. Nech ten posledný deň stojí za to.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >
Osobní rozvoj

5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst

Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.

Pokračuj >