Agatha Christie se s náma loučí

Minulý týždeň vydavateľstvo Rádioservis oznámilo, že im končí k 31.8.2015 licencia na digitálnu distribúciu titulov královnej detektívok Agathy Christie.

Je nám to veľmi ľúto. Ide o klasiku, ktorú si vždy užili nielen starší detektívkari, ale aj tie mladšie ročníky. Hercules Poirot a slečna Marplová mali na získanie fanúšikov všetky predpoklady.

A nielen oni. O nahovorenie týchto skvelých dramatizácií sa postarali ľudia ako Marek Eben, Jan Přeučil, Michal Pavlata, Hana Kofránková, Viola Zinková či Taťjana Medvecká. Kvalita priťahuje vždy kvalitu. A nebolo to inak ani v tomto prípade.

Rádioservis sa rozhodol nežiadať o predĺženie licencie a tak dnes, 31.8.2015 je posledná šanca tieto tituly kúpiť. A aby bol posledný deň naozaj výnimočný, rozhodli sme sa ich všetky ponúknuť s 25% zľavou. Nech ten posledný deň stojí za to.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >
co-jsem-se-o-sobe-naucila-z-testu-osobnosti-1 Osobní rozvoj

Co jsem se o sobě naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by měl sloužit k sebepoznání, motivaci k osobnímu růstu a lepšímu pochopení našich vztahů. Jak s výsledky testu pracovat a v čem vám může být nápomocný, si přečtete v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Jak čtení působí na emoce a v čem je to pro vás dobré

Už dlouho víme, že čtení má celou řadu benefitů. Dneska se chci podívat na to, jak zvládnou vymyšlené příběhy vyprovokovat naprosto reálnou emoční reakci − a v čem je to pro nás a vlastně pro celý svět dobré.

Pokračuj >