Agatha Christie se s náma loučí

Minulý týždeň vydavateľstvo Rádioservis oznámilo, že im končí k 31.8.2015 licencia na digitálnu distribúciu titulov královnej detektívok Agathy Christie.

Je nám to veľmi ľúto. Ide o klasiku, ktorú si vždy užili nielen starší detektívkari, ale aj tie mladšie ročníky. Hercules Poirot a slečna Marplová mali na získanie fanúšikov všetky predpoklady.

A nielen oni. O nahovorenie týchto skvelých dramatizácií sa postarali ľudia ako Marek Eben, Jan Přeučil, Michal Pavlata, Hana Kofránková, Viola Zinková či Taťjana Medvecká. Kvalita priťahuje vždy kvalitu. A nebolo to inak ani v tomto prípade.

Rádioservis sa rozhodol nežiadať o predĺženie licencie a tak dnes, 31.8.2015 je posledná šanca tieto tituly kúpiť. A aby bol posledný deň naozaj výnimočný, rozhodli sme sa ich všetky ponúknuť s 25% zľavou. Nech ten posledný deň stojí za to.

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Business

Čtyřdenní pracovní týden v praxi – úspěch, nebo selhání?

V létě loňského roku jsme na zkoušku spustili čtyřdenní pracovní týden. A teď je čas podívat se na výsledky. Co jsme se při tomto experimentu naučili, kde jsme narazili… a fungujeme v tomto režimu dále?

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >