Snaží se starat o to, aby vůbec lidi věděli, že nějaký Audiolibrix existuje. Ve volném čase ale před lidmi utíká do Kosmíru nebo Ketterdamu. Hlavně se jí neptejte na Brandona Sandersona, pokud nemáte alespoň hodinu volného času. Večery nejraději tráví stalkováním Marka Mansona, Ryana Holidaye, nebo Toma Bilyeu. A často se jí zdá, že se kamarádí s Ryanem Reynoldsem a Blake Lively. Jednou snad…
Poslechli jste si jednu audioknihu a rádi byste něco podobného, ale nevíte jak hledat? Nezoufejte! My hledali za vás! Pojďme se podívat na dnešní várku tipů.
Alena Kastnerová – O líné babičce
Znáte to. Jedete autem a vaše děti chtějí poslouchat nějakou pohádku. A těch vy už máte přímo plné zuby, ale co naděláte. I taková pohádka ale může být zábavná a přínosná pro dospělého posluchače. A dvě dnes srovnávané audioknihy takových kvalit rozhodně dosahují. Dokáží totiž obě krom dětí pořádně pobavit i dospělého! Pokud se vám líbil Tatínek 002, kterou napsal i namluvil Arnošt Goldflam, rozhodně sáhněte i po Líné babičce. Tu sice pan Goldflam nenapsal, ale je interpretem, tak to je další plus. Obě audioknihy pobaví vás i vaše děti, takže až se budete rozhodovat, po čem sáhnout, už nemusíte váhat.
George Simenon – Maigret
Thrillerů je spousta – všude, kam se podíváte. Ale co takhle klasická detektivka? Pokud jste favority šarmantního Hercula Poirota, pak dejte šanci i komisaři Maigretovi. Mají totiž ledacos společného. Oba dva řeší případy menší i větší závažnosti a zločinec je vždy odhalen a po právu potrestán. Jsou to galantní pánové s klasickým stylem, tak trošku přesvědčeni o své genialitě. Pokud se vám charismatický Maigret zalíbí, máte zábavu na dlouhou dobu! Georges Simenon nelenil a napsal tomuto detektivovi pěknou řádku případů, které jsou dostupné i jako audioknihy.
Sdílej článek
Nejnovější články
5 překvapivých způsobů, jak nepřestat růst
Tohle není motivační článek o pěti krocích, díky kterým se stanete úspěšnými. Pokud jsem vás právě neztratila, věřím, že se spolu vydáme na cestu přemýšlení nad tím, jak žijeme a jak využíváme příležitosti, které přirozeně máme.
Proč jsou detektivky a thrillery tak populárním žánrem
Nejsme vlastně divní, když svůj volný čas věnujeme příběhům plným vražd, krve, násilí a úzkostné atmosféře? Není to nezdravé? Nebo nám to dokonce v něčem pomáhá?
Rozhodla jsem se pustit do detektivní práce a prozkoumat tyto otázky.
Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?
Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?