Audinovinky #29

Další dva týdny jsou za námi a je čas si popovídat o tom, co je nového. No, nejsou to maily ani sovy od vás 🙂 Ale posílejte je, posílejte! Nových je pár audioknih a jak vám o nich budeme vyprávět, taky se dozvíte něco o zajímavých tématech, jako jsou mezinárodní úspěchy českých autorů, nedostatek popcornu v kinech, Michalova oblíbená četba z dětství…

Příjemný poslech!

O čem byla řeč?

Audioknihy
Korene zla
Kosmonaut z Čech
Anne ze Zeleného domu
Hlas černého hvozdu
Jak vycvičit draka
Vinnetou
Old Shatterhand
Mauglí – kniha džunglí
Dva roky prázdnin
Volání netvora
Jeffery Deaver
Do vody

Filmy
Jak vycvičit draka

Další
Rozhovor s Jaroslavem Kalfařem pro DVTV
Jaroslav Kalfař pro Martinus
Jaroslav Kalfař v Rozhlase

Soutěž

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na mail soutez@audiolibrix.cz s předmětem dle svého uvážení 🙂 Šanci máte do neděle 23. 7.

 

 

Sdílej článek

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >
Business

Zavádíme na zkoušku 4denní pracovní týden

Rozhodli jsme se, že na zkoušku od 1.7. do 2.9.2022 budeme v Audiolibrix fungovat v režimu 4denního pracovního týdne v systému 100-80-100 – 100% mzdy za 80% času se 100% produktivitou. Uvidíme, jestli se naše očekávání naplní.

Pokračuj >