Audioknižní výzva 2019

Už jste si mysleli, že ji letos vynecháme? Ani náhodou 🙂 Pro mě je to jedno z mála předsevzetí na letošní rok, tak třeba bude i pro vás a na rozdíl od jiných snů je i dosažitelné. Jak vypadá naše letošní audioknižní výzva?

Pokud vám k tisku spíš vyhovuje PDF, to si můžete stáhnout tady. A pro čtečky přívětivější dokument je zde.

A po vašich dotazech z loňska jsme se rozhodli, že vám trochu pomůžeme. Pro kategorie, které nejsou subjektivní (protože vám těžko napovím, která země je pro vás zajímavá, aniž byste zjistili, že jsem vlastně stalker…), jsme vytvořili kolekce. Ty vám mohou posloužit k výběru, tipům, inspiraci, sami uvidíte 🙂

Najdete je na našem webu.

A nezapomínejte, že jestli to vidíte na poslech méně audioknih, jedna vám vždycky může zabrat víc kategorií :)) Tak například Marťan – je mimo planetu, je to Weirova prvotina a jeslti normálně posloucháte detektivky, tak už vidím zaškrtnuté tři kategorii. No a jestli se chcete stát jedněmi z prvních osadníků s Elonem Muskem, můžete si klidně trochu přizpůsobit pravidla a z pro vás zajímavé země se stane planeta. A ejhle, čtyři kategorie!

Tak jak to vidíte, budete se letos zapojovat? A účastníte se i jiných čtenářských/nečtenářských výzev?

 

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

Business

Čtyřdenní pracovní týden v praxi – úspěch, nebo selhání?

V létě loňského roku jsme na zkoušku spustili čtyřdenní pracovní týden. A teď je čas podívat se na výsledky. Co jsme se při tomto experimentu naučili, kde jsme narazili… a fungujeme v tomto režimu dále?

Pokračuj >
Osobní rozvoj

Vnitřní motivace: víte PROČ a jak se donutit k učení, i když to někdy bolí?

Pokud se chcete naučit něco nového, občas to může bolet. Abyste to brzy nevzdali a dopracovali se do zdárného cíle, potřebujete tajnou zbraň – vnitřní motivaci. Co to vůbec je a jak se k ní při učení dopracovat?

Pokračuj >
Příspěvky od hostů

Dva autoři, dvě knihy: Proč je dobré dýchat nosem a koupat se v ledové vodě? 

Byl to ten nejhorší námět na knihu, ze kterého však James Nestor udělal světový bestseller, aktuálně přeložený do 36 jazyků. Řeč je o audioknize Dech, kde americký novinář učí lidi správně dýchat. V jeho stopách se vydal i Čech Libor Mattuš, který pomáhal uvádět Nestorův bestseller na český trh a sám učí české čtenáře dechová cvičení i ledové koupele, a to mimo jiné ve své knize Chladová terapie. Začátkem září se znovu spojili a jeden vyzpovídal druhého.

Pokračuj >