Audioknižní výzva 2019

Už jste si mysleli, že ji letos vynecháme? Ani náhodou 🙂 Pro mě je to jedno z mála předsevzetí na letošní rok, tak třeba bude i pro vás a na rozdíl od jiných snů je i dosažitelné. Jak vypadá naše letošní audioknižní výzva?

Pokud vám k tisku spíš vyhovuje PDF, to si můžete stáhnout tady. A pro čtečky přívětivější dokument je zde.

A po vašich dotazech z loňska jsme se rozhodli, že vám trochu pomůžeme. Pro kategorie, které nejsou subjektivní (protože vám těžko napovím, která země je pro vás zajímavá, aniž byste zjistili, že jsem vlastně stalker…), jsme vytvořili kolekce. Ty vám mohou posloužit k výběru, tipům, inspiraci, sami uvidíte 🙂

Najdete je na našem webu.

A nezapomínejte, že jestli to vidíte na poslech méně audioknih, jedna vám vždycky může zabrat víc kategorií :)) Tak například Marťan – je mimo planetu, je to Weirova prvotina a jeslti normálně posloucháte detektivky, tak už vidím zaškrtnuté tři kategorii. No a jestli se chcete stát jedněmi z prvních osadníků s Elonem Muskem, můžete si klidně trochu přizpůsobit pravidla a z pro vás zajímavé země se stane planeta. A ejhle, čtyři kategorie!

Tak jak to vidíte, budete se letos zapojovat? A účastníte se i jiných čtenářských/nečtenářských výzev?

 

Sdílej článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Kreativita Osobní rozvoj

Kreativita: kde se bere a mohu být také kreativní?

Proč někdo chrlí jeden super nápad za druhým? Proč někdo píše fakt sexy texty? Možná jste si kvůli tomu i někdy posteskli, jaká je škoda, že také nejste takhle kreativní. Jak by vám více tvořivosti mohlo změnit osobní nebo pracovní život! Ale… co když má každý úplně stejný potenciál být kreativní?

Pokračuj >
co-jsem-se-o-sobe-naucila-z-testu-osobnosti-1 Osobní rozvoj

Co jsem se o sobě naučila z testu osobnosti

Test osobnosti by měl sloužit k sebepoznání, motivaci k osobnímu růstu a lepšímu pochopení našich vztahů. Jak s výsledky testu pracovat a v čem vám může být nápomocný, si přečtete v tomto článku.

Pokračuj >
Audioknihy

Jak čtení působí na emoce a v čem je to pro vás dobré

Už dlouho víme, že čtení má celou řadu benefitů. Dneska se chci podívat na to, jak zvládnou vymyšlené příběhy vyprovokovat naprosto reálnou emoční reakci − a v čem je to pro nás a vlastně pro celý svět dobré.

Pokračuj >